מוצר נוסף בהצלחה
hot
new
חרדל דיז'ון גרגירים בקבוק לחיץ 235 גר

חרדל דיז'ון גרגירים בקבוק לחיץ 235 גר

זמינות: קיים במלאי
₪20.00

תאור

על החרדל

יש מוצרי מזון שהמציאו את עצמם לפני מאות שנים ומשמשים מקור לחיקוי עד היום. חרדל דיז’ון של מאיי הוא אחד מהם ואולי בין הבודדים בעולם כיום. קלוד מאיי מומחה לייצור חומץ בעיר דיז’ון המציא את החרדל. הוא ייסד את ‘שושלת’ המוצרים הנקראים עד היום ‘חרדל דיז’ון’.
חרדל דיז’ון של מאיי הוא הדבר האמיתי מאז 1747. חב’ סיימן מייצגת את החברה בישראל זה עשרות שנים. מספר סוגים מיובאים לישראל על ידנו: חרדל רגיל במרקם חלק, חרדל גרגירים, חרדל חריף וחרדל עם דבש.  בקרוב ניתן יהיה לקנות חרדל טרי הנמזג מברז מיוחד

על היצרן

מאיי MAILLE הינה חברת מזון מן הוותיקות בצרפת ואירופה בכלל. נוסדה בשנת 1747 ע”י קלוד מאיי אשר התמחה בייצור סוגי חומץ וחרדל. מאיי הינו מותג המזוהה עם חרדל דיז’ון אמתי. קלוד מאיי עצמו המציא את החרדל והשאר היסטוריה. חברת מאיי הטביעה את המושג ‘חרדל דיז’ון’. כיום החברה והמותג בבעלות תאגיד UNILIVER. תחת מותג זה מיוצרים כיום עשרות מוצרים, החל בחרדל ומיונז ועד לסוגי מחמצים, מלפפונים, בצלצלים ועוד.

על השולחן

מיותר לספר איך משתמשים ואיפה בחרדל. אך לגמרי לא מיותר להדגיש שאם משתמשים בחרדל מוטב שיהיה חרדל דיז’ון צרפתי וכמובן שרצוי שיהיה של מאיי. טיפ קטן למטבח..: למרוח עוף צעיר ב-2-3 כפות חרדל של מאיי. לעסות מבפנים ובמחוץ, גם מתחת לעור ולאפות בתנור חם 230 מעלות למשל 50 דק.. מעדן!

דגם: 02721

מוצרים קשורים